Drodzy Parafianie !!!

Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Anglii i Walii od dnia dzisiejszego, tj. 24 Marca 2020 wszystkie Kościoły muszą zostać zamknięte do czasu odwołania.

Jest to dla wszystkich nas – zarówno kapłanów jak i wiernych świeckich bardzo trudne doświadczenie. Jednak mając na uwadze zdrowie i życie każdego z nas musimy się dostosować.

Zatem nasz Kościół parafialny będzie zamknięty.

My – kapłani codziennie będziemy sprawować Najświętszą Ofiarę w intencjach przyjętych; będziemy się modlić także w czasie każdej Eucharystii za was – Drodzy Parafianie – abyśmy wszyscy wytrwali w wierze i zdrowiu w tym trudnym czasie. Na koniec każdej Mszy św. będziemy śpiewać Suplikacje (jak już to wcześniej czyniliśmy), aby Bóg oddalił od nas pandemię.

Zachęcamy Was do codziennej modlitwy – zarówno w gronie rodzinnym – jak
i prywatnie. W tym trudnym czasie pozostańmy razem. Odmawiajmy Różaniec, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Litanie, módlmy się własnymi słowami.

Niech to trudne doświadczenie obecnych dni spowoduje, że jeszcze bardziej będziemy Ufać Bogu!

Łącząc się z Wami w modlitwie oraz pozostając do Waszej dyspozycji telefonicznie oraz za pomocą e-maila serdecznie pozdrawiamy z nadzieją na ponowne spotkanie w Naszym Kościele – Wasi duszpasterze.