Zachęcamy do duchowej łączności z ofiarą Mszy Świętej i przyjęcia Komunii Świętej Duchowo ,, Pragnę Cię przyjąć, Panie, z tą samą czystością, pokorą i pobożnością, z jaką przyjęła Cię Twoja Najświętsza Matka, z duchem i żarliwością świętych”

Pamiętajmy o zachowaniu szacunku i czci wobec Ofiary która się dokonuje.

Starajmy się uczestniczyć poprzez oglądanie na takich urządzeniach jak komputer, laptop lub telewizor, jeżeli nie ma takiej możliwości i mamy tylko telefon, nie trzymamy go w dłoniach. Zachowajmy jak największe poszanowanie dla Eucharystii!

W każdą Niedzielę zapraszamy na transmisję Mszy św. z naszej Parafii na Youtubie – na kanale Misja 52 – poniżej link: