Zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznych Rekolekcjach wielkopostnych w naszej Parafii, które wygłosi dla nas ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński – Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Plan Rekolekcji:

27.02. Czwartek. Rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych Mszą świętą o godz. 19.00.
28.02. Piątek. Drugi Dzień Rekolekcji Wielkopostnych. Nauka rekolekcyjna podczas Mszy świętych o godz. 12.00 i 19.00. Po Mszy świętej Rekolekcyjna Droga Krzyżowa połączona z Liturgią Światła.
29.02. Sobota. Trzeci Dzień Rekolekcji Wielkopostnych. Msza święta wraz z nauką rekolekcyjną tylko o godz. 18.00.
01.03. PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w czasie Mszy świętych.