Bierzmowanie odbędzie się w naszej Parafii 10 czerwca 2018r. (godzina zostanie podana)

Przygotowanie do bierzmowania zostanie przeprowadzone w formie kursu składającego się z 10 katechez. Spotkania będą się odbywały raz w tygodni. Przygotowanie rozpocznie się w styczniu. Termin rozpoczęcia zostanie podany w najbliższym czasie.

Wymagania:

• akt chrztu bądź pamiątka chrztu – termin: do końca stycznia
  • własnoręcznie napisany życiorys patrona – termin: do końca lutego
  • przyswojenie treści z katechizmu „Youcat” (wszystkie grupy wiekowe) – książka do nabycia w sklepiku parafialnym
  • nauczenie się:
    • Przykazania kościelne
    • Dary Ducha Świętego
    • Owoce Ducha Świętego
    • Grzechy Główne
    • Uczynki miłosierdzia co do duszy
    • Uczynki miłosierdzia co do ciała
    • Osiem błogosławieństw