Informujemy, iż od Poniedziałku 15 czerwca 2020 nasz Kościół będzie otwarty na prywatną modlitwę w godzinach od 17:30 do 19:00 każdego dnia. Prosimy, aby dostosować się do zaleceń jakie przedstawił nam Episkopat Anglii i Walii, mianowicie: zachować dwu metrowy dystans z osobami, z którymi nie mieszka się w jednym gospodarstwie domowym oraz dezynfekować dłonie wchodząc do Kościoła (odpowiednie preparaty będą do dyspozycji w przedsionku Kościoła) oraz wchodzić i wychodzić z Kościoła innymi drzwiami (będą one oznaczone).