Zapraszamy bardzo serdecznie na tegoroczny Kurs Wiedzy Religijnej, który odbędzie się
14 marca 2020 (Sobota) w Slough.
Temat spotkania: „Ewangelia sukcesu, egzorcyzmy, spowiedź furtkowa, Toronto blessing. Czym jest wspólczesna reformacja Pentekostalna”.

Zaproszonym gościem i prelegentem jest Ks. Prof. UKSW dr hab. Andrzej Kobyliński.
Zaproponowany temat jest bardzo aktualny.

Zgłoszenia e-mailowe proszę kierować na adres:

Ks. Leszek Buba – Proboszcz w Slough – slough@pcmew.org

do dnia 6 marca 2020 roku. Cena uczestnictwa wynosi 15 funtów od osoby (10 funtów – obiad; 5 funtów koszty organizacyjne)

Program spotkania:

10.30 Rozpoczęcie spotkania
10.45 Konferencja I
11.30 Dyskusja, pytania
12.00 Ks. Bartosz Rajewski – informacje o nowym dokumencie Episkopatu Polski w sprawie przygotowania narzeczonych do sakramentu małżeństwa
12.30 Msza św.
13.15 Obiad
14.30 Konferencja II
15.15 Dyskusja, pytania