Komunia św. – ogłoszenia:

Zapisy do I-szej komunii Świętej która odbędzie się w maju 2020 roku, odbędą się 9 czerwca w godzinach 10:30 do 14:00 w bibliotece parafialnej (wejście od tyłu kościoła).
Rodzice, którzy z różnych przyczyn nie mogą zapisać dziecka 9 czerwca mogą to zrobić w godzinach otwarcia kancelarii tj. od poniedziałku do piątku w godz. rannych od 8:00 -9:30 lub we wtorek w godzinach od 17:00 do 20:00

Termin składania form mija 30 czerwca, po tym terminie zgłoszenia nie zostaną przyjęte.
Formy zgłoszeniowe znajdą Państwo w przedsionku kościoła lub kancelarii