Komunia św. – ogłoszenia:

1) trzecia i ostatnia próba do Komunii świętej – w sobotę 4 Maja 2019

dzieci, które przyjmą Komunię św. na Mszy o godz. 10:00 – próba o godz. 14:30
dzieci, które przyjmą Komunię św. na Mszy o godz. 13:00 – próba o godz. 16:15
dzieci, które przyjmą Komunię św. na Mszy o godz. 15:00 – próba o godz. 18:45

W próbach biorą udział tylko te dzieci, które w naszej Parafii przystąpią do I Komunii św.
Obecność dziecka oraz jego jednego Rodzica jest obowiązkowa!

2) pierwsza spowiedź święta dla dzieci komunijnych odbędzie się w dniach:
– dzieci, których nazwiska rozpoczynają się od litery A do litery Ł (łącznie) – mają spowiedź 9 Maja (Czwartek) o godz. 17:00
– dzieci, których nazwiska rozpoczynają się od litery M do litery Z – mają spowiedź 10 Maja (Piątek) o godz. 17:00

Do spowiedzi świętej przystępują tylko te dzieci, które w naszej Parafii przystąpią do Komunii św.; rodzice są proszeni o przystąpienie do spowiedzi świętej w innym dowolnym dla siebie terminie.

3) Tzw. „Biały tydzień” dzieci Komunijnych będzie miał miejsce od niedzieli 12 Maja do piątku 17 Maja br. W niedzielę dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 10:45; od poniedziałku do piątku przychodzą na Mszę św. na godzinę 19:00 i zostają na nabożeństwie majowym. Prosimy, aby dzieci były ubrane w stroje komunijne.

4) W przypadku, gdy dziecko przystępuje do Komunii św. w Polsce przypominamy, że istnieje możliwość odebrania zaświadczenia o przygotowaniu dziecka do Komunii św. wraz z dyplomem – w kancelarii w godzinach urzędowania.