Drodzy Rodzice / Opiekunowie dzieci pierwszokomunijnych:

1) Jak pisaliśmy wcześniej – póki co I Komunia św. odbędzie się w zaplanowanym czasie. Jednak sytuacja jest bardzo dynamiczna więc może się to wszystko zmienić. Jak tylko otrzymamy kolejne zarządzenia natychmiast napiszemy je na stronie Parafii.

2) Prosimy o przerobienie z dziećmi katechez z książki, którą dzieci posiadają – „Czekamy na Pana Jezusa” – tych katechez, które nie zostały jeszcze przerobione (zaczynając od ostatniej przerobionej lekcji aż do końca książki; nie trzeba przerabiać wcześniejszych katechez).

3) Prosimy także o systematyczne powtarzanie z dziećmi przebiegu spowiedzi świętej, która znajduje się w „Małym Katechiźmie” na str. 17 (to co jest napisane czarnym drukiem). Jeśli dziecko nie posiada „Małego Katechizmu” – tekst spowiedzi św. jest również w książce na str. 67. Tekst spowiedzi św. był z dziećmi przerabiany, jednak ważne jest to, aby dzieci go powtarzały.

4) Jeśli dziecko przystąpi do Komunii św. w Polsce – można odebrać zaświadczenie o tym, że zostało przygotowane do Komunii – potrzebne do Polski. W takim przypadku proszę, aby napisać maila na adres parafii.

Dziękujemy za wyrozumiałość.