Spotkanie dla rodziców dzieci które będą przygotowywane do przyjęcia I Komunii Św. w naszej Parafii w roku 2019/20 odbędzie się w Kościele w sobotę 21 września o godz. 16:00. Na spotkaniu wystarczy, aby był jeden rodzic każdego dziecka. Spotkanie to jest obowiązkowe !!! Jednocześnie przypominamy, iż termin zapisów do Komunii upływa z dniem 15 Września 2019 (zapisy trwały od początku czerwca). Wszystkie inne informacje dotyczące przygotowania do Komunii są dostępne na stronie Parafii w zakładce „I Komunia św”.