W związku z obecną sytuacją informujemy, iż I Komunia św. zaplanowana na 23.05.2020 (wraz z ustalonymi próbami) oraz Sakrament Bierzmowania zaplanowany na 24.05.2020 zostają przełożone na czas nieokreślony. Gdy sytuacja zacznie się poprawiać – jednym z niezbędnych warunków jest powrót dzieci do szkół angielskich – poinformujemy o nowym terminie tych wydarzeń.

Przypominamy, że jeśli dziecko przystąpi do Komunii św. w Polsce – można odebrać zaświadczenie o tym, że zostało przygotowane do Komunii – potrzebne do Polski. W takim przypadku proszę, aby napisać maila na adres parafii (na tego maila można także pisać pytania w związku z Sakramentem Bierzmowania):

balham@pcmew.org

Natomiast wszelkie zapytania oraz uwagi odnośnie I Komunii św. prosimy kierować na adres mailowy:

parafiabalham15@gmail.com