1) Termin I Komunii św. w naszej Parafii: 23 Maja 2020 (Sobota). Godziny dla poszczególnych grup zostaną podane w późniejszym czasie.

2) Wszelkie zapytania odnośnie I Komunii św. prosimy kierować na adres mailowy:

parafiabalham15@gmail.com

3) Przypominamy o dostarczeniu aktu chrztu dziecka do połowy stycznia 2020r.

4) W każdy Czwartek Października będzie odbywała się modlitwa różańcowa z udziałem dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. – o godz. 19:00 Msza św., po niej Różaniec. Prosimy, aby dzieci wraz z rodzicami byli obecni także na Mszy św.

5) W Niedzielę 13 Października będziemy obchodzili tzw. Dzień Papieski. O godz. 15:00 zostanie odprawiona Msza św., po niej odbędzie się Akademia poświęcona św. Janowi Pawłowi II. Prosimy o obecność dzieci komunijnych wraz z rodzicami.