01.01.Środa – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego
03.01. Piątek – Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Pierwszy piątek miesiąca, od godz. 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19:00 Msza św.
04.01. Sobota – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.18:15 Msza św.
05.01. Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Święto Trzech Króli). W czasie każdej mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.
12.01. Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego ,,Dziękujemy Bogu za Chrzest Święty’

’18.01. Sobota – Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan.
19.01. Druga Niedziela Zwykła ,,A’’ – ,,Być chrześcijaninem to bezgranicznie zaufać Panu Bogu’’.
25.01. Sobota – Święto Nawrócenie Św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan.
26.01. Trzecia Niedziela Zwykła ,,A’’ – ,,Aby wszystkie narody stanowiły jedno’’.
28.01. Wtorek – Wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła.
31.01. Piątek – Wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana i założyciela Zgromadzenia Księży Salezjanów.

KOMUNIKATY

1. W każdy wtorek miesiąca od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Adoracji odprawiana będzie Msza święta. Zachęcamy do udziału w Adoracji i Mszy św.
2. Przypominamy o obowiązku zapisania się do parafii. Formularze zgłoszeniowe można pobrać w zakrystii
3. Wizyta duszpasterska – Kolęda. Parafianie pragnący przyjąć księdza z wizytą duszpasterską, proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularze można znaleźć w kruchcie kościoła.
4. Opłatek Parafialny odbędzie się w niedzielę 12 stycznia o godz. 17:00 w Klubie Orła Białego. Zapraszamy Wszystkich Parafian.
5. Prosimy naszych Parafian o podpisanie ,,Gift Aid Declaration’’ na potrzeby naszego Kościoła i Parafii. Serdecznie dziękujemy za pomoc i życzliwość dla Parafii.
6. Nasz Chór im. Świętego Jana Pawła II zaprasza chętnych w każdy poniedziałek o godz. 20:00 do wspólnego śpiewania w parafialnej bibliotece
7. Zwracamy się z prośbą do rodziców, by zapisywali dziewczynki do grupy ,,Maryjki’’ i chłopców do grona ministrantów.