01. 10. Wtorek. Wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
Od godz. 17.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy.
02. 10. Środa. wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Czy modlisz się do Anioła Stróża?
04. 10. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, kapłana, założyciela Zakonu Franciszkanów. O godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta. O godz. 19.00 Msza św. do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
05. 10. Sobota. Wspomnienie świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia. O godz. 17.30 Adoracja, odmawianie Różańca, o godz. 18.15 Msza św.
06. 10. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA „C”. „Pan Jezus prosi nas, byśmy jedni drugim służyli w pokorze z miłością” Łk 17, 5 – 10.
07. 10. Poniedziałek. Wspomnienie Matki Bożej
Różańcowej. Jak często odmawiasz Różaniec?
08. 10. Wtorek. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 19.00. Przyjdź.
13. 10. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „C”.” Jeśli trwamy w cierpliwości, będziemy królowali z Chrystusem na zawsze”. 2 Tm 3 – 8. 13. Po Mszy świętej o godz. 12.00 procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej, ostatnia w tym roku.

15. 10. Wtorek Wspomnienie świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Od godz.17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godzinie 19.00 Msza święta i nabożeństwo różańcowe.
16. 10. Środa. Wspomnienie Patronki Śląska, świętej Jadwigi Śląskiej. W tym dniu przypada 41- sza rocznica wyboru Jana Pawła II. na Stolicę Piotrową. Święty Janie Pawle módl się za nami.
18. 10. Piątek. Święto świętego Łukasza Apostoła i Ewangelisty. Poganin z pochodzenia, był lekarzem i apostołem. Napisał Ewangelię i Dzieje Apostolskie. Jemu zawdzięczamy prawie wszystkie wiadomości o dzieciństwie Jezusa Chrystusa.
20. 10. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA „C”. „Naszą pomocą jest nasz Pan i Stwórca „. Słowa PS 121.
22.10 Wtorek. Wspomnienie świętego Jana Pawła II. Od godz. 17.00 do 19.00 w skupieniu Adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie Msza św.
27. 10. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA „C”. W Kościołach parafialnych wspomina się rocznicę poświęcenia własnego Kościoła. Dziękujmy Bogu za Kościół św.
28. 10.Poniedziałek. Święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.
29. 10. Wtorek. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 19.00.O godz. 19.00 Msza święta.

OGŁOSZENIA:
1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane będą od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o godz. 19.00, natomiast w soboty Msza święta odprawiana będzie o godz. 17.30, następnie nabożeństwo różańcowe
2. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 06.10.po Mszy świętej o godz. 18, a zakończy się w następna niedzielę 13. 06. Prosimy o poinformowanie zainteresowanych Kursem.
3. Prosimy o podpisanie na nasz Kościół i parafię „Gift Aid Decalaration”. Formularze do nabycia w zakrystii.
4. W każdy czwartek w naszym Kościele o godz. 20.00 odbywają się czuwania modlitewne Grupy „Odnowa w Duchu Świętym”. Prosimy o dołączenie do wspólnej modlitwy w intencji Kościoła, parafii i naszych rodzin.
5. XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, Chodźmy”, odbędzie się w niedzielę 13. 10. 2019. Zbierana w tę niedzielę druga taca przeznaczona jest na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja pomaga zdolnej młodzieży z najuboższych rodzin w zdobywaniu wykształcenia.
6. Święty Jan Paweł II oczami Dziecka – Konkurs Plastyczny dla dzieci w wieku od 6 -14 lat. Ogłoszenie zwycięzców podczas Mszy św. i akademii poświęconej św. Janowi Pawłowi II w niedzielę 13. 10. Godz. 15.00.
7.Przyjmujemy zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w zakrystii. Formularze są do pobrania w przedsionku Kościoła.
8. Zapraszamy na Herbatka dla Seniora 06. 10 o godz. 15.00 do biblioteki parafialnej