01. 02. Sobota. Pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, odmawianie Różańca , o godz. 18.15 Msza święta
02. 020. IV NIEDZIELA ZWYKLA „A”. Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W czasie każdej Mszy świętej poświęcać będziemy świece – gromnice. 02. Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy naszych Chorych. O godz. 18.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej. O godz. 19.00 Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
09. 02. V NIEDZIELA ZWYKŁA „A”.” Oddajemy Bogu chwałę, gdy na serio bierzemy Jego słowo, gdy wypełniamy czego od nas wymaga i gdy wierzymy w to, co nam objawił i przyrzekł”.
11. 02. Wtorek. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Dzień Chorego. O godz. 11.00 Msza święta w intencji Chorych z naszej parafii. W czasie Mszy świętej udzielać będziemy Chorym Sakramentu Namaszczenia, następnie Błogosławieństwo Lourdzkie.
14. 02. Piątek Święto Cyryla i Metodego Patronów Europy
16. 02. VI NIEDZIELA ZWYKŁA „A”. „ Boże bądź dla mnie skałą schronienia i warownią, która ocala. Kieruj mną i prowadź mnie przez wzgląd na swoje imię „ ( Ps. 31, 3 – 4 ).
22. 02. Sobota. Święto Katedry świętego Piotra Apostoła.
23. 02. VII NIEDZIELA ZWYKŁA „A”. „ Jednym z podstawowych praw człowieka jest obrona przed niesprawiedliwością. Święty Paweł przestrzega nas i zachęca: „ Nie daj się zwyciężyć złu ale zło dobrem zwyciężaj” ( Rz 12, 21 )
26. 02.ŚRODA POPIELCOWA. Rozpoczęcie Wielkiego Postu. Msze święte o godz. 8.00, 9.00 i o 19.00. Podczas Mszy świętych nastąpi obrzęd posypywania głów popiołem.
27. 02. Czwartek. Rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych Mszą świętą o godz. 19.00.
28. 02. Piątek. Drugi Dzień Rekolekcji Wielkopostnych. Nauka rekolekcyjna podczas Mszy świętych o godz. 12.00 i 19.00. Po Mszy świętej Rekolekcyjna Droga Krzyżowa połączona z Liturgią Światła.
29. 02. Sobota. Trzeci Dzień Rekolekcji Wielkopostnych. Msza święta wraz z nauką rekolekcyjną tylko o godz. 18.00.
01. 03. PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w czasie Mszy świętych.
OGŁOSZENIA
1. W każdy wtorek od godz. 17.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Adoracji odprawiana będzie Msza święta, wszystkich serdecznie zapraszamy.
2. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 9[-go lutego po Mszy świętej o godz. 18.00 a zakończy się w następna niedzielę 16-go lutego. Prosimy o Kursie powiadomić zainteresowanych.
3. Przypominamy o obowiązku zarejestrowania się w parafii. Formularze są do nabycia w zakrystii.
5. Prosimy o przywiezienie Chorych na Mszę świętą w dniu 11-go lutego z okazji tak zwanego „Dnia Chorego”.Serdecznie dziękujemy za Samarytańską pomoc.
6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii głosił będzie Ks. prof. Dr Hab. Stanisław Dziekoński, Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Warszawy. Zachęcamy do modlitwy w intencji Księdza Rekolekcjonisty i Parafian.
7. Prosimy o nowych członków do Chóru im. Świętego Jana Pawła II. Zapisy w każdy poniedziałek w Bibliotece o godz. 20.00.
8. Nasi Ministranci czekają na nowych Kandydatów, zapisy w zakrystii u Ks. Michała.
9. Prosimy o podpisanie na naszą parafię „ Gift Aid Declaration”. Formularze i informacje można uzyskać w zakrystii.