Sobota-pierwsza sobota miesiąca 01.06. Wspomnienie świętego Justyna męczennika. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, odmawianie różańca. O godz. 18.15 Msza święta.

VII NIEDZEILA WIELKANOCY 02.06. „ Jezus zapowiada Apostołom swoje odejście do nieba”.

Sobota 08.06. Wspomnienie świętej Jadwigi Królowej. O godz. 18.00 Msza święta, następnie czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W czuwaniu biorą udział wszystkie Grupy Parafialne.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy naszych Chorych. O godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej. O godz. 19.00 Msza święta.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA SWIĘTEGO 09.06. „ Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca Swoich wiernych i zapał w nich ogień Swojej miłości’’

Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła 10.06. ” Weź w Swą opiekę nasz Kościół Święty Maryjo nasza Matko i Królowo ”

Wtorek – Święto świętego Barnaby Apostoła. 11. 06. Oprócz porannych Mszy świętych od godz. 17.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 19.00 Msza święta.

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana 13. 06. Po Mszy świętej o godz. 19.00 procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej

Piątek – 14. 06. Msze święte o godz. 8.00, 9.00 i o 19.00, następnie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

NIEDZIELA – NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 16. 06.,, Uwielbiajmy Trójcę Przenajświętszą: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Jak była nas początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

Wtorek – 18. 06. Od godz. 17.00 do 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 19.00 Msza święta.

Piątek 21. 06. O godz. 19.00 Msza święta, po Mszy świętej Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIETSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA ( Boże Ciało ) 23. 06.

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela 24. 06.

Wtorek – 25.06. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 19,00. O godz. 19.00 Msza święta

Piątek – 28. 06. Oprócz porannych Mszy świętych o godz. 19.00 Msza święta, następnie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA 30. 06.

KOMUNIKATY
1.W sobotę 1-go czerwca w polskiej parafii pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w Bristolu, odbędzie się Zjazd Katolicki Instytutu Polskiego Akcji Katolickiej. Temat Zjazdu: Przyszłość Europy idzie przez rodzinę. Przesłanie Jana Pawła II.

2. Dzień Dziecka w Laxton Hall odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Z naszej parafii w tym dniu udział wezmą ,,Maryjki”. Życzymy im duchowego przeżycia i dobrej zabawy

3. Z względu na rozbudowę Osiedla Świętego Antoniego, procesja ku czci Bożego Ciała odbędzie się w kościele po Mszy Świętej o godz. 12.00

4. W sobotę 28 czerwca zakończenie roku szkolnego. O godz. 9.30 Spowiedź święta, następnie Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski Boże w roku szkolnym.

5. W niedzielę w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła druga taca zbierana będzie dla Ojca Świętego Franciszka (Świętopietrze).

6. Naszych Seniorów zapraszamy 09 czerwca o godz.15:00 na Herbatkę dla Seniora w parafialnej bibliotece

7. Zapisy do I-szej komunii Świętej która odbędzie się w maju 2020 roku, odbędą się 9 czerwca w godzinach 10:30 do 14:00 w bibliotece parafialnej (wejście od tyłu kościoła). Rodzice, którzy z różnych przyczyn nie mogą zapisać dziecka 9 czerwca mogą to zrobić w godzinach otwarcia kancelarii tj. od poniedziałku do piątku w godz. rannych od 8:00 -9:30 lub we wtorek w godzinach od 17:00 do 20:00. Termin składania form mija 30 czerwca