Wypominki
Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad, czas szczególnej modlitewnej pamięci o naszych zmarłych. Czynimy to zgodnie z tradycją w Wypominkach. Przy wejściu do Kościoła znajdują się specjalne kartki, na których możemy wpisać imiona swoich zmarłych, których wspominamy w czasie Mszy w listopadzie. Prosimy o wpisywanie imion i nazwisk czytelnie i dużymi literami. Wypełnione kartki przynosimy do zakrystii. Dziękujemy przy tej okazji za składane ofiary.

Procesje na cmentarzach
Niedziela 25 października o 15.00
jednoczenie na cmentarzach: Streatham przy Garrat Lane oraz Blackshaw Road
Niedziela 1 listopada o 15.00 jednoczenie na cmentarzach:
Streatham Park przy Rowan Road i Wandsworth
Niedziela 8 listopada 15.00 na cmentarzu Morden.