Dziewczęca służba Maryjna

Miejsce spotkań:
Biblioteka parafialna

Terminy spotkań:
Pierwsza sobota miasiąca, godz. 17.00 (próby)
Przed mszą świętą o 10.00

Od września 2016 roku w naszej parafii została powołana i zaprzysiężona przez ks. Waldemara Haręza Dziewczęca Służba Maryjna. Dziewczynki spiewaja na chwałe Pana podczas niedzielnych mszy świętych i okolicznościowych uroczystościach. Biorą udział w ważnych wydarzeniach w naszej parafii.

Próby odbywają się w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w bibliotece parafialnej i o 10.00 przed mszą swięta również w bibliotece.

Wszyscy chętni są mile widziani.

Tworzymy jedną wielką rodzinę – przyjdź i zobacz, a nie pożałujesz.